Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates

 

Ekmek fırınları imalatında 32 yıllık tecrübe...

1985 yılında ekmek fırınları ve ekipmanları imalatıyla sektöre giriş yapan Zeki Sarı, 32 yıllık tecrübesiyle sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adana Ceyhan yolu Demircileri Sitesi'nde 2007 yılından itibaren Sarı Kardeşler Makina Ekmek Fırınları ve Ekipmanları İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak sektörde çalışmalarını yürüten Sarı Kardeşler Makina, 1000 m2'lik kapalı alandan oluşan işletmesinde uzun yıllara dayanan iş tecrübesiyle ekmek fırınları ve ekipmanları üretmektedir. Ekmek fabrikaları ve unlu mamülleri sektörüne hitap eden Sarı Kardeşler Makina, fırın makineleri ve ekipmanları imalar sektörüne ilerleme göstererek; kalite, özgüven ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle ön plana çıkmaktadır.

Adana Ceyhan yolu üzeri Demirciler Sitesi'nde 1000 m2'lik kapalı alandan oluşan tesisinde İSO, TSE ve CE Kalite Yönetim Sistemleri standartlarında üretim yapan Sarı Kardeşler Makina, ayrıca, üretimini yapmış olduğu tüm makinelerin teknik servis hizmetini de yine şirket bünyesinde en doğru şekilde müşterilerine vermektedir. Başlıca imalatları ise; ekmek fırınları, hamur dinlendirme makinası, hamur yuvarlama makinası, uzun şekil verme fitil makinasıhamur teknesi ve fırın arabalarıdır.

Pazar Payı Artıyor...

Elektrik, doğalgaz ve katı yakıtla çalışabilen fırın ve ekipmanları imalatı yapan Sarı Kardeşler Makina, sektörde ağırlıklı olarak Akdeniz, İç Anadolu, Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgeleri'nde hizmet vermektedir. Ayrıca Marmara ve Ege Bölgeleri'nde devam eden bağlantı görüşmeleri ile birlikte, sektörde Türkiye geneline yayılmayı amaçlamaktadır. Yurt dışı bağlantısı olarak ise, ilk ihracatını 2015 yılı içerisinde Irak'a yapmıştır. Yine Rusya başta olmak üzere, Türk Cumhuriyetleri'nde devam eden araştırmalarıyla da ihracat payını arttırmayı hedeflemektedir.